אודות

 

קצת על בול עץ – עיצוב בעץ ומתכת

 
בול עץ-עיצוב בעץ ומתכת, היא חברה שמתמחה בכל מה שנוגע לעיצוב של מרחבים חיצוניים, בדגש על תכנון ועיצוב סביבתי. הניסיון שלנו הוא עשיר והמפעל שלנו מייצר מוצרים ברמה הגבוהה ביותר כבר למעלה מ-35 שנים. הייחוד של המוצרים שלנו, מדקים ועד פרגולות, הוא בשילוב האיכותי בין חומרי גלם שונים להשגת המראה והאיכותי הגבוהים ביותר – אנחנו משלבים בין חומרי גלם כמו עץ, נירוסטה, אלומיניום ומתכת. אנו משיגים כך את המראה האיכותי ביותר שכל לקוח שואף אליו. אנחנו עובדים בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח והשירותים המגוונים שלנו הם כולם ברמה הגבוהה ביותר.

חברת בול עץ מעניקה שירותי ייעוץ ותמיכה טכנית והנדסית למחלקות שונות ביניהן מחלקת אדריכלים, מעצבים ומהנדסים,
וכן שירותי עיצוב ותמיכה טכנית והנדסית לעיריות, רשויות מקומיות ומוסדות ציבור בכל רחבי הארץ. בנוסף, אנו מציעים את שירותינו ליזמים , קבלנים וחברות מסחריות.

 
 
 
 
פרגולות מתכת
 
 
 
 
פרגולות מתכת ועץ
 
 
 
 
 
 
 
פרגולות מתכת
 
 
 
פרגולות מתכת ועץ
 
 
 
 

השירותים השונים של בול עץ, והיתרונות שלנו בהם

 
  • תכנון והקמת פרגולות

    חברת בול עץ היא המנוסה ביותר בישראל בתחום הפרגולות. אנו מתמחים בתכנון וביצוע של פרגולות מאלומיניום, עץ, מתכת, ונירוסטה או בשילוב שלהם. ניסיוננו הרב בהקמת פרגולות תלויות, מרחפות או קונזוליות בא לידי ביטוי בכל שלב מהזמנת הפרגולה עד התקנתה.
  • הקמת דקים

  • כשמדובר במוצרי עץ איכותיים, אין הרבה דברים חשובים כמו דק עץ איכותי שאותו מקימים בחצר הבית, במרפסת או אפילו על הגג. אנחנו מתמחים בהקמה של סוגים שונים של דקים מעץ איפאה, או טיק. כמו"כ אנו מבצעים דקים סינטטיים המיובאים מחו"ל ואנו מקפידים להציע רק סוגים מובחרים של דקים סינטטיים או במבוק. כל דק שלנו הוא יצירה מדויקת ועמידה שמשרתת אתכם היטב לאורך זמן ושומרת על המראה האיכותי שלה בהתאם.
  • ריהוט רחוב וגן

  • ספסלים, אשפתונים, ועוד מבחר רחב של מוצרים באיכות מעולה המיוצרים ומשווקים על ידינו.
 
 

בול עץ – לעיצוב ברמה הגבוהה ביותר במרחבי חוץ

 
בול עץ היא לא עוד חברה בכל מה שנוגע להקמה של דקים, פרגולות ומוצרים אחרים המשלבים עץ ומתכת. אנחנו חברה שמתמחה בתחום כי אנחנו יודעים להתאים את הפתרונות האיכותיים ביותר לכל לקוח, משלב התכנון ועד ההקמה וההרכבה. העבודה שלנו היא תמיד מקצועית, אדיבה ומדויקת – והלקוחות הרבים שלנו יודעים להעיד על כך יותר טוב מאתנו.