אילו סוגי אדניות קיימות לגינה?

 
אדניות לגינה יפה וצבעונית

יש הרבה שיטות להעלאת איכות החיים במקום מסוים. זה יכול להיות הבית שלכם, סביבת העבודה או הפארק הציבורי אליו אתם הולכים עם הילדים כדי לשחק אחרי הצהריים, הדברים הקטנים הם אלו שעושים בעצם את ההבדל. המקומות האיכותיים ביותר, הם מקומות שהושקעו בהם מחשבה רבה והם כמובן מעלים את איכות החיים שלנו לא רק בשימושיות וביעילותם אלא גם באווירה שהם משדרים.

אדניות לגינה נותנות אווירה הרבה יותר טבעית ונחמדה. פרחים תמיד מוסיפים ואנחנו בבול עץ פתרונות בעיצוב סביבתי כאן בשבילכם להתאמה המושלמת.
 
 

סוגי אדניות

 
 
 
 
  • אדניות לגינה נמנות בין סוגי ריהוט הרחוב החשובים ביותר וכמו כל ריהוט רחוב יש מגוון צורות וסגנונות. האדניות הנפוצות ביותר הן האדניות המלבניות. אדניות אלו מגיעות בצורת מלבן כשהגובה שלהן משתנה מאו, לעתים נמוך מאוד עד כחמישים סנטימטרים ולפעמים גבוה ביותר. את האדניות ניתן למקם באיזו צורה שרוצים ולהציב בהם פרחים מסוגים שונים ביחד או לחוד והגמישות למראה צבעוני ביותר.

  • אצלנו בבול עץ פתרונות בעיצוב סביבתי תוכלו למצוא גם אדניות גבוהות. אדניות גבוהות מתאימות לפרחים יותר גבוהים כמו למשל חמניות אך גם ניתן להשתמש בהם גם לטובת פרחים נמוכים כאשר האדמה תהיה גבוהה מאוד או שהחלק התחתון יהיה חלול אך יציב. אדניות כאלו נותנות עיצוב יותר יוקרתי ומתאימות גם למגזר הציבורי, לשדרות, לרחובות, לכיכרות וכולה.

  • אדניות מעץ הם אדניות נפוצות מאוד בעיקר בפארקים ומקומות שמתיימרים להיות כמה שיותר טבעיים. אדניות מעץ הן האדניות הכי טבעיות שיש וניתן לקבל אותן אצלנו בבול עץ פתרונות לעיצוב סביבתי בכל צורה ובכל גוון. אדניות עץ הן אדניות מיוחדות שלא משנה אלו פרחים או שתילים יהיו בהם, התפאורה שתקבלו תהיה מהממת, והן מגיעות בכל צורה ובכל גודל.

  • לפעמים יש צורך באדניות שמגיעות בצורות מיוחדות שלא ניתן לקבל בעץ או בצבעים שלעץ לא יתאימו ולכן אדניות פלסטיק שימושיות ביותר. אדניות פלסטיק לא בהכרח צריכות להיות אדניות חלשות שעלולות להישבר בקלות, יש פלסטיקים קשיחים למדי שמחזיקים מעמד בכל תנאי שטח ובכל מזג אוויר. אדניות אלו יכולות להיות פתרון מושלם והן מגיעות בכל גודל שנדרש ובצבעים רבים וייחודיים שתורמים לאווירה מיוחדת.
 
 
 
אדניות מעץ
 
 
 
 
 

אדניות בטון יציבות וחזקות

 
אדניות בטון הן אדניות כבדות מאוד שקשה מאוד לשנע אותם ולהזיז אותם אך התפאורה שלהן יכולה להתאים לכל מקום. אדניות כאלו מהוות נכס לשנים ארוכות, הן לא נשברות, שמש חזקה לא מזיזה להן, גשם רב אפילו לא ידגדג אותן ועל האבן ניתן ליצור דוגמאות ועיטורים שאי אפשר ליצור על אף חומר אחר. אדניות מאבן משתלמות לטווח הארוך ומי שרוצה להשקיע ולקבל רחוק או פארק איכותי, הן יעשו את ההבדל.
 
 
 
 

האדניות המושלמות לכל מקום

 
אנחנו בבול עץ פתרונות עיצוב סביבתי עובדים עם קהל לקוחות רחב כבר שנים רבות והניסיון מדבר בעד עצמו. אצלנו תוכלו למצוא את האדניות הכי טובות לגינה שלכם בין אם מדובר על מתאר פרטי, העולם העסקי וכמובן המגזר הציבורי שרוצה להעמיד לתושבים שלו את איכות החיים הטובה והגבוהה ביותר.

ריהוט רחוב, פרגולות ציבוריות, אשפתונים ועוד מוצרים רבים תוכלו למצוא אצלנו בקטלוגים עשירים ומסקרנים שיותירו אתכם עם תהליך בחירה קשה ביותר. לא רק העיצוב הוא סיבה לבחור בנו אלא החומרים האיכותיים שיהיו עמידים לאורך שנים רבות וליווי לאורך כל הדרך.

פנו אלינו עוד היום בכל בירור, שאלה או לקבלת הצעת מחיר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא.