כך מומלץ להסדיר פרגולות אלומיניום בשטחי המועצה והעיר

 
 
 
 
 
 
 
פרגולות אלומיניום כיום הן לא מה שהיו בעבר. כמתכנני ערים או אנשי רכש מטעם עיריות, ניתן להשתמש בחומר גלם זה כדי לעצב איזה מרחב שרוצים: מודרני המוקף בתעשיות ומפעלי הייטק או שטחי מסחר, וגם שטח כפרי או אותנטי המגובש במבנים לשימור או פארקים ירוקים באווירה של פעם. מעוניינים לדעת כיצד לבחור פרגולות אלומיניום עבור השטחים הפתוחים שבשטחי שיפוטכם בעירייה או במועצה? במאמר זה אנו מבארים כיצד מומלץ לעשות זאת.
 
 

תכננו את המבנה המבוקש עבור הפרגולה

 
פרגולת אלומיניום יכולה להתבסס על גג תריסים או גג קבוע. היא יכולה להתקבע על 2 עמודים או עמוד לכל פאה, כלומר להיות מבוססת על 4 עמודים. חשוב להצביע על המבנה המבוקש עבור הפרגולה אשר יענה על מה שאתם מבקשים להשיג בהצבתה. אם המקום בו תוצב הפרגולה הנו צר וקטן, מומלץ להשתמש באחד הקירות (למעט אם מדובר ב- "קיר" צמחים כמובן) כקיר עבור הפרגולה, וזאת לעומת מרחבים גדולים שיכולים לארח גם פרגולה של 4 עמודים. פרגולה שמתחתיה תונח ספרייה לתרומת ספרים – מומלץ שתהיה עם תריסים לוויסות אור לצרכי קריאה, לעומת פרגולה המשמשת כפתרון הצללה ומנוחה בסוף קו של שביל הליכה בפארקים, שרצוי שתהיה מקורה על הרבה צל.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ממשו את עיצוב הפרגולה

 
עיצוב הפרגולה עשוי להתגבש בצבע האלומיניום הטבעי, גוון אפור מטלי, או להיות מבוססת על צביעה ייחודית המתאימה לשאיפות שלכם. עיצוב מרחב כפרי או בורגני אותנטי יצריך שהפרגולה תהיה מבוססת על צבעי עץ בעוד שאם הפרגולה תהיה נוכחת במרחב מודרני יידרשו צבעים מודרניים כמו האלומיניום הטבעי או הלבן. שתפו בהחלטותיכם אדריכלי נוף ועיר על מנת להגיע לנוסחת העיצוב המושלמת.
 
 

בחרו בפרגולה המבוקשת והסדירו אותה בפועל

 
פרגולות אלומיניום הכי מומלץ להסדיר באתר אינטרנט שמוכר פתרונות תשתית לרשויות מקומיות. אתר זה מעמיד לרשות הקניינים במועצה הדמיית מחשב, באמצעותה הם יוכלו לבחור בהתקן ההצללה המבוקש לכל מרחב. חשוב לעשות זאת תוך התאמה מושלמת לשאיפות שלכם, לא להסתפק רק במראה התמונה, לקרוא על הפרגולה לעומק כדי לוודא שהגוון שאתם רואים בתמונה הוא אכן הגוון הנכון, ללא תיקונים לכאן או לכאן, ושעובי הפרגולה שמוצג אמיתי גם לפי המידות ולא רק מבחינה ויזואלית, כדי לא להיות מופתעים מפרגולה עבה או דקה מדי בפועל.