מדריך לבחירת פתרונות הצללה בתל אביב

 
 
 
 
 
 
 
אחד הנושאים החמים בבתי אב בתל אביב הוא פתרונות הצללה. בבתים רבים בעיר גרים הדיירים בבניין ולא בבית צמוד קרקע, אבל גם שם, נושא הפרגולות חם במיוחד בעקבות טרנד התלויות. על פי טרנד זה, ניתן לרכוש גג פרגולה ולהתקין אותו על הקיר שחוצץ בין פנים-הדירה לבין מרפסת השמש לכיוון מרפסת השמש, על מנת לספק לכם גג-צל במקום. הדבר קריטי במיוחד לדירות הנמצאות ליד הים אשר סופגות את השמש בזריחה ובשעות שאחריה בעוצמה גדולה יותר משל כל דייר בכל מקום אחר בארץ.
 
 

בחרו פרגולה בעלת תכונות נדרשות על פי התפעול הרצוי

 
במידה ואתם מעוניינים לווסת את התריסים העליונים ועל ידי כך לשלוט בכניסת אור השמש, מומלץ לבחור בדגם בו הגג הוא גג תריסים מתכווננים ורצוי בכיוון חשמלי ולא מכני. במידה ואתם מעוניינים בגג קבוע ללא שינוי, בחרו פרגולה מכנית קבועה. פרגולה מכנית תיבחר אם אין ברצונכם לקפל את הגג בחורף אלא להשאיר אותו כמו שהוא. פרגולה חשמלית נועדה למי שמעוניין לקפל את הגג שלה בחורף לתוך מגרעת שתשמור עליו מהסופות והגשמים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בחרו בפרגולה שיש בה את תכונות העיצוב הנדרשות

 
במידה ואתם מעוניינים לשמר את גוון העץ החום האותנטי, יש לבחור פרגולות עץ בגוון טבעי או פרגולה מתכתית בצביעת עץ. ניתן כיום לצבוע כל מתכת, כולל אלומיניום לצבע עץ שייראה כמו הטבעי, מה שיספק לכם את כל המראה האותנטי ללא חשש מאי השתלבות. במידה ואתם מביעים עניין בפרגולה מודרנית, ניתן לבחור התקן עץ לבן או התקן אפור מתכתי משולב פלדה ואלומיניום.
 
 

בחרו פרגולה שתתאים לפרספקטיבה של המקום

 
במידה ומדובר על פתרונות הצללה בתל ארביב לחצרות גדולות, יש לבחור פרגולה עבה, ובמידה וזה מיועד לדירה קטנה, יש לבחור פרגולה דקה. בדרך זו אתם מבטיחים את השימור הדקורטיבי במרחב, ללא החשש שאחד הממדים יהיה עבה ובולט מדי או דק ולא משפיע. כך, ורק כך, תוכלו לבדוק את עצמכם ולהתחייב שההתקן שבחרתם אכן ישתלב מבחינה דקורטיבית בחצר שלכם, ולא יבלוט או יוצנע יתר על המידה.

פתרונות הצללה בתל אביב – הכירו את המיטב בתחום!