על חשיבותו של ריהוט רחוב למרחב העירוני

 
 
 
 
 
 
 
ריהוט רחוב הוא הדרך שלכם, כעירייה להגיד תודה לתושבים: תודה על שנים של חיים ועשייה משותפת, תשלומי מיסים והוואי עירוני משותף. עיר שהפארקים והמדרכות שלה עתירי ריהוט רחוב היא עיר שגורמת לכל אדם לחוש שיש בה עירייה מתפקדת, שדואגת לרווחת האזרח. כשיש ספסלים לשבת עליהם, גשרים מעל פירים ונהרות, גזיבו מוצל ואשפתונים בקרבת גינות הכלבים, ניכר כי העיר מציעה את המיטב לאורחיה ותושביה.
 
 

לחיות בעיר שיש בה תשתיות מוצקות

 
ריהוט רחוב מהווה את התשתית המוצקה והחזקה הראשונית שהאזרח מתייחס אליה. עוד בטרם השתמש באינטרנט אלחוטי ציבורי או בדק היכן יש גן שעשועים לילדים, האזרח מתעניין במקום לשבת בפארק או בדרך בטוחה לחצות כביש, נחל או נהר. למעשה, ניתן לומר כי ההבדל בין מקום שמרגיש כמו עיר יציבה לבין עוד מקום מחיה, מצוי בנוכחותו של ריהוט רחוב, וכמובן, רצוי שיהיה זה ריהוט רחוב איכותי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

על איכותו של ריהוט הרחוב שבמרחב

 
ספסלים דקורטיביים עם משענת או בעיצוב STOOL (נטול משענת), מאפשרים ליהנות מישיבה מפנקת, וכאשר גשרון עץ אדריכלי מהודר נמצא בקדמתם ניתן לעשות טיול כיפי מעל הנהר. הגזיבו מאפשר גם הצללה וגם הגנה מהגשמים. חשוב מאד לבחור ריהוט רחוב על סמך איכות חומרי הגלם שלו: עץ אמיתי ומתכת אלחלד, או בציפוי דוחה חלודה, חובה. מאד מומלץ לעבוד עם אדריכלי נוף מקצועיים שיסייעו בתכנון עיצובם של הפריטים כך שישתלבו באופן מספק עם המרחב המבוקש.
 
 

פריטי ריהוט רחוב בטוחים למשתמשים – בעדיפות

 
ריהוט רחוב מומלץ לרכוש רק במקום בו מעצבים אותו באופן ייעודי. רהיטים עלולים להכיל פאות חדות או שיפועים חדים ותלולים וזה עלול להיות מסוכן. לכן, כשאתם רוכשים ריהוט רחוב אצל ספק ייעודי לריהוט זה אתם עושים את הדבר הנכון ומבטיחים את תקניותם ובטיחותם של הפריטים הנרכשים.
 

כשהעיר נמצאת בכף ידם של התושבים

 
עם אבזור נכון בפריטי ריהוט רחוב כל אזרח יכול לחוש שהעיר נמצאת בכף ידו. תשתית ספסלים מעוצבים, אשפתונים וגשרים מאפשרת לכל אחד לטייל בבטחה ולדעת שכל מה שנחוץ במהלך הטיול – זמין. ריהוט רחוב לא רק משפר את חזות פני העיר, אלא מגביר את תנאי הנגישות בה.