פינות ישיבה ציבוריות מקורות עם פרגולות בשטחי עירייה ומועצה

 
 
 
 
 
 
 
פינות ישיבה ציבוריות הן מתקני מתכת או עץ המשלבים גם קירוי כמוח של פרגולות וגם ספסלים מתחת. פינות ישיבה ציבוריות יכולות לשמש כתחנות אוטובוס מעוצבות או כמתחמי ישיבה בפרקים. כאשר מתחמים אלו גדולים מאד הם עשויים לשמש אפילו כיתות לימוד בהן הוחלט לצאת ללמוד בשטח. כיצד מומלץ לבחור פינות ישיבה ציבוריות עבור שטחי שיפוט במועצה הנמצאים תחת אחריותכם? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע על בחירתן באחריות ובמקצועיות.
 
 

גבשו את מבנה פינות הישיבה

 
מבנה פינות הישיבה עשוי להתבסס על גג רציף או גג ויסות אור. ניתן לבחור בגג דמוי תריסים או גג מחורר או גג ללא כניסת שמש, כזה שיספק הצללה מלאה. ניתן לבחור מבנה פינתי אשר נשען על 4 עמודים או מבנה המתאים לרחוב להצבה מול שפת המדרכה, בדומה להצבתן של תחנות אוטובוס. חשוב לבחור פינות ישיבה ציבוריות עם מבנה בהתאם ליעדים שאתם מבקשים להשיג עבור התושבים שלכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ממשו את בחירת העיצוב עבור פינות הישיבה

 
פינות ישיבה ציבוריות עשויות להתבסס על צבעים מטליים או צבעי עץ. לחילופין, ניתן לצבוע אותן בצבעים מלאכותיים שיתאימו לסביבה בה הן יימצאו. תכנון של פינות ישיבה מעוצבות חשוב ליישום בהתאם לאותה סביבה על מנת ליצור מראה אופטימלי. ניתן לבחור גג ריבועי או מלבני סטנדרטי אך ניתן גם לשדרג לגג מעוצב עגול או כיפתי, קשתי או כזה שמשלב צורות עגולות ומלבניות יחדיו. עיצוב מוצלח של פינות ישיבה ציבוריות שישתלב יפה בשטח המטופח יתרום לא רק להשבחתו באופן פונקציונאלי אלא גם למראה ויזואלי מרשים ומעוצב במיוחד.
 
 

בחרו בפינות הישיבה המבוקשים בחברת תשתיות לרשויות מקומיות

 
חברה זו מעמידה לחוג לקוחותיה מגוון רחב של פינות ישיבה ציבוריות, אותן ניתן לבחור בהדמיית מחשב אינטרנטית ידידותית לשימוש. בהדמיה זו ניתן למצוא את המבנה ואת העיצוב שגיבשתם עבור הפרגולה. אם מצאתם את התמונה המבוקשת, אל תמהרו להסדיר את הרכישה לפני שתקראו בעיון מהו הגוון, כי לעתים תמונה עשויה להטעות מעט. כמו כן, ודאו שאתם מבינים מהי מידת העובי של כל עמוד בפינת הישיבה ושל חזית הגג כדי לוודא התאמה ויזואלית לשטח בו מציבים את המתקן. פינת ישיבה דקה תתאים לשטח קטן ועבה לשטח גדול כדי להימנע מהצבה מגושמת.