פרגולות חשמליות להצללה בשטחים ציבוריים

 
 
 
 
 
 
 
בשטחים פתוחים – ייתכן ותמצאו לנכון להציב פרגולות חשמליות. מרחבי דשא גדולים, חלקות של פארקים רשמיים או נקודות ציון מסוימות בטיילת אורך יצריכו פתרון הצללה דקורטיבי, ואין פתרון יותר יוקרתי לשם כך מפרגולות חשמליות. כיצד מומלץ לבחור אותן עבור הרשות המקומית שלכם? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע על מימות מלא של פרגולות בוטיק בשטחי ציבור. קריאה מהנה!
 
 

ממשו את המבנה של הפרגולה המתוכננת

 
האם הפרגולה צפויה להישען על איזושהי חומה או איזשהו קיר? האם היא צפויה להיות בעלת 4 עמודים? הזמינו את מחלקת ההנדסה ליעד בו מוצבת הפרגולה וקבעו את יעדי הבנייה המבוקשים. בהמשך, קבעו כיצד הפרגולה תהיה בנויה מבפנים. האם היא תהיה פרגולת רפפות (תריסים עליונים)? אולי פרגולה עם גג רציף ללא ויסות אור? החליטו על פי כיווני זריחת השמש בהתאם למטרותיכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבעו את עיצוב הפרגולה המתוכננת

 
פרגולות חשמליות לא חייבות להיות מעוצבות עם גג מרובע. ניתן לקבוע שהגג יהיה חצי קשת, עגול או מגוון רחב של צורות. ניתן לממש פרגולה עם צבעים מודרניים או צבעי עץ. קבעו את העיצוב בהתאם למראה של השטח אותו אתם מבקשים לקרות על מנת ליצור את הבחירה המתאימה והמרשימה ביותר, זו אשר תפיח עיצוב מנקר עיניים עבור כל מי שבא לבקר במקום.
 
 

ודאו שעובי הפרגולה מתאים למיקום בו היא מוצבת

 
במידה והפרגולה מיועדת עבור טיילת מסדרון צרה או מעבר (פסג') היא צריכה להיות דקה בעובי העמודים והגג שלה. במידה והפרגולה עומדת להתפרס על פני שטח רחב, היא צריכה להיות עבה. כלל זה יאפשר לכם לא רק לבחור בצבעים ובצורות הנכונות אלא לוודא שעבודת הגמר שבחרתם מתאימה לשילוב במרחב ולא למיקום בצורה מגושמת.
 

ממשו את הבחירה בחברת שיווק תשתיות לרשויות מקומיות

 
חברה זו עובדת עם כל סוגי התשתיות לרשויות המקומיות, מספסלים ואשפתונים ועד פרגולות חשמליות. בחרו בדגם הפרגולה אשר עיצבתם על פי כללי מאמר זה ובדקו שהנתונים אכן עונים על הציפיות: העובי עולה בקנה אחד עם הדרישות שלכם, הצבעים של הפרגולה מתאימים בדיוק למה שתכננתם ולא כהים או בהירים יותר. עיון בתמונה לבדה אינו מספיק. יש לקרוא את הרשום בדף כדי לדעת בוודאות. במידת הצורך, פנו לנציגי החברה במייל וודאו מולם את כל פרטי המוצר החסרים לכם.