פרגולות ציבוריות להצבה בשטחי מועצה – כך תעשו את זה נכון

 
 
 
 
 
 
 
עיצוב ותכנון של פרגולות ציבוריות בשטחי עירייה ומועצה היא אחת הפעולות החשובות לביצוע בפארקים ובשטחים פתוחים המשמשים לבילוי. במאמר זה אנו מספקים לכם את כל המידע שיסייע לכם, כמקבלי החלטות במועצה, לגבש את דגם הפרגולה הסופי שיוצב בכל מרחב. אנו מספקים מענה מלא, כולל רכישה בפועל של הדגם שאתם מבקשים להסדיר.
 
 

הכל מתחיל בתכנון מבנה הפרגולה

 
לפרגולה ישנו מבנה שכדאי להכיר את המשמעויות שלו. הוא עשוי להיות מבוסס על 4 עמודים. המשמעות היא שהמתקן מתאים למרחבים גדולים, כיכרות מרכזיות ורחבות גדולות בהן ישנו מקום מספק להטמעת כל 4 העמודים ללא צפיפות. מנגד, ניתן לבחור פרגולות של 2 עמודים להטמעה על קיר במרחב שהוא יותר צר, ועל כן מספק למתכנן הערים פחות מקום כדי להטמיע בנוחות פרגולה של 4 עמודים. הפרגולה יכולה להיות מבוססת על גג עם תריסים לוויסות אור: אידאלי כשמדובר על תשתית לקריאת ספרים. מנגד, ניתן לבחור פרגולה עם גג רציף להצללה מלאה. היא חיונית במיוחד בשטחי ספורט וריצה בהם המשתמשים מבקשים שיהיה צל מעל ראשיהם בתום האימון.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תכנון הפרגולה ממשיך בקביעת העיצוב

 
העיצוב של הפרגולה היא מלאכת מחשבת שכדאי לבצע בנוכחות אדריכלי נוף וגנים. באופן עקרוני, נוסח מודרני לעיצוב של פרגולה עשוי להיות התקן שולחני מלבני עם גג 4 קודקודים. אבל אפשר להיות יצירתיים יותר ולבחור גג עגוחל, כיפתי, קשתי או שמכיל את כל האלמנטים הללו יחד. ניתן גם להתבסס על הצבע המקורי של חומרי הייצור השונים, מתכת או עץ, או לבחור בצבע שישנה את פני הפרגולה ויהפוך אותה למתאימה יותר עבור המרחב הספציפי אותו אתם מטפחים.
 
 

מימוש הבחירה – בחברה למכירת תשתיות לרשויות מקומיות

 
חברה זו מעמידת לקהל צרכנייה הדמיית מחשב לקביעת דגמי פרגולות ציבוריות למטרות שונות. עם תכנון עיצובי מגובש, כפי שהודגם כאן במאמר זה, יהיה לכם קל מאד לזהות את הפרגולה שתתאים. חשוב לבדוק שמידות העובי לא עבות מדי למרחב קטן ולא דקות מדי אם המרחב שלכם הוא גדול. כך אתם מבטיחים שכל התבוננות בפרגולה תוביל למסקנה שזה מוצר מרשים ולא בעל מראה מגושם. כמו כן, מומלץ לקרוא בעיון מהו הצבע של ההתקן כדי להימנע מטעויות בתחום הצבע. הצצה בתמנה בלבד עלולה להטעות.