ריהוט רחוב

 
חברת בול עץ מובילה בשוק המוסדי בשיווק, תכנון וייצור מוצרים למגזר הציבורי והעסקי
במפעלנו מסגריה ונגריה לצד יכולות עיצוב ותכנון בעזרת הדמיות בתלת מימד וליווי קונסטרוקטיבי
מוצרינו מיועדים למקומות ציבוריים והינם עמידים ומתוכננים בהתאם
מתכת * עץ * אלומיניום * נירוסטה
 
 
 
אשפתונים
 
 
 
 
 
 
 

בתי עסק ומוסדות צריכים לתכנן גם מרחבים חיצוניים

 
ניהול ותכנון של בתי עסק, ושל מוסדות ציבוריים שונים, הוא אומנות של ממש. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בבתי עסק ובמוסדות שאנחנו צריכים להקים ולעצב מאפס ממש, ובתהליך הזה צריך לתכנן היטב ולקבל החלטות רבות. חלק משמעותי ביותר, שצריך לתת לו את תשומת הלב הראויה לו, הוא כל מה שנוגע לעיצוב של המרחבים החיצוניים במוסד או בבית העסק – מרחבים שמשמשים עבור לקוחות, עובדים ומתעניינים, וצריכים להיות נוחים ומעוצבים היטב. בחירה נכונה של ריהוט רחוב היא מרכיב מכריע בעיצוב האיכותי הזה.
 
 

ריהוט רחוב הוא מרכיב חשוב ביותר בעיצוב החיצוני

 
אם אתם מעצבים מרחב חיצוני כזה או אחר, אתם צריכים להשקיע הרבה מאוד בבחירה של ריהוט הרחוב המתאים ביותר עבור אותו המרחב. ריהוט רחוב הוא למעשה כל המרכיבים שבהם אנחנו עושים שימוש במרחבים חיצוניים וציבוריים שונים, בכדי שאלה יהיו נוחים וידידותיים עבור השימוש היום יומי שלנו. ריהוט הרחוב צריך להיות אסתטי, כמובן, אך באותה המידה הוא צריך גם להיות פונקציונאלי ונוח לשימוש, הוא צריך להיות עמיד לאורך זמן רב גם בסביבה חיצונית, והוא צריך להתאים לאופי של המרחב שאותו אנחנו מעצבים.
 
 

סוגים שונים של ריהוט רחוב שיכולים להיות נחוצים לכם -

 

ספסלי רחוב

 
כשאנחנו חושבים על ריהוט רחוב, ספסלי רחוב הם במקרים רבים המרכיב הראשון שקופץ לראש שלנו, ובצדק. למעשה, מדובר במרכיב הבסיסי ביותר של ריהוט הרחוב, כשאנחנו מכירים את הספסלים השונים מגינות ציבוריות ומהרחובות השונים בעיר שלנו. הספסלים צריכים להיות נוחים, כמובן, שכן הם משמשים עבור מנוחה ועבור ישיבה נוחה. אם אתם מתכננים מרחב של הפסקה או גינה של בית עסק או מוסד ציבורי, ספסלי רחוב הם חלק בלתי נפרד מכך.
 

שולחנות קק"ל

 
אם ספסלים הם חלק מכל רחוב, הרי ששולחנות קק"ל הם חלק מכל גינה או שמורת טבע. שולחנות קק"ל הם שולחנות משולבים בספסלים, שכמה וכמה אנשים יכולים לשבת סביבם לארוחה נעימה בחיק הטבע, להפסקת סיגריה או לכל מטרה אחרת. אם אתם מתכננים מרחב שמיועד להפסקה, שולחן קק"ל הוא מרכיב משמעותי ביותר שאתם חייבים לשלב בגינה או בחצר, עבור רווחת העובדים שלכם.
 

אשפתונים

 
אם אתם מעצבים מרחב חיצוני, אתם רוצים שהמרחב הזה יהיה מטופח ונקי ושלא יהיה מדובר במזבלה. לכן, חשוב מאוד לשלב גם אשפתונים במרחב הזה. אשפתונים הם פחים עשויים עץ, או מתכת , שמעוצבים בצורה נעימה ואיכותית ומתאימים לעיצוב הכללי של אותו המרחב, אך המטרה שלהם היא ברורה – הם מהווים את המקום שבו משליכים פסולת. בעיקר כאשר מדובר במרחבים שמיועדים להפסקות סיגריה וארוחות צהריים של עובדים – אתם חייבים לשלב אשפתון.
 

שלטי רחוב

 
כאן אנחנו כבר מגיעים לעיצוב ולידידותיות של המרחבים החיצוניים בעסק או במוסד הציבורי ללקוח – כששלטי רחוב משמשים הן עבור הכוונה ושילוט של בית העסק שלכם, והן עבור המראה והרושם הכללי שלו עבור מי שמסתכל מבחוץ. השילוט האיכותי נחוץ מבחינה פרקטית, וצריך להיות מעוצב בהתאם, אך הוא גם מהווה חלק דומיננטי ביותר מהחזות החיצונית של המוסד או בית העסק, ולכן חשוב גם שתהיה זו עבודת עץ או המתכת איכותית עוד לפני השמת השלט עצמו.
 
 

בול עץ מייצרים ומתאימים ריהוט רחוב ברמה הגבוהה ביותר

 
ריהוט רחוב דורש השקעה איכותית, ואתם צריכים לבחור במוצרים ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו בבול עץ תמצאו פתרונות בעיצוב סביבתי, עם שילוב איכותי בין עבודות עץ ברמה הגבוהה ביותר לעבודות מתכת איכותיות בהתאם, עבור העיצוב החיצוני האיכותי של כל מרחב. בבול עץ גם מתכננים ומייצרים פינות ישיבה הכוללות פרגולות ציבוריות משולבות בספסלים וכן פינות ישיבה שיוצרות פינות אינטימיות במרחב הציבורי.