רשתות צל לגנים ציבוריים במועצה

 
 
 
 
 
 
 
רשתות צל הן אמצעי דקורטיבי להשתתה בפארקים ציבוריים. מקובל להשתמש בהן ברחבות שעשועים עם מתקנים לילדים ובשטחי הצללה שנקבעו למטרות כמו אימון ספורטיבי ומפגשי קבוצות. מעוניינים לדעת כיצד לעצב רשתות צל עבור גנים ציבוריים במועצה? במאמר זה אנו מספקים את כל מה שאתם צריכים בשביל לתכנן באופן יצירתי ומקצועי את רשתות הצל בשטחי השיפוט שלכם במועצה.
 
 

תכננו את מבנה רשת הצל המבוקשת

 
האם רשת הצל תכסה שטח רחב יריעה או שטח קטן? האם הרשת תתבסס על מראה של מפרשים משולשים או עגול/מלבני אחידים? האם על הרשת יהיו חורי ויסות אור שמש (שימושי מאד עבור רשתות המשמשות ליד ספרייה ציבורית לצרכי קריאה)? את המבנה של הרשתות רצוי לקבוע בהתאם למטרה לשמה הן מוצבות. מומלץ לגשת לבחירת הרשתות עם מבנה מגובש כדי להחליט החלטות בנוגע לעיצוב ולבחירה הסופית שיגיעו בהמשך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ממשו את העיצוב של רשתות הצל

 
את עיצובן של רשתות צל מאד מומלץ להסדיר בהתאם לתוואי המקום. אם ריצפו לכם את פארק השעשועים הקטן, את רחבת הספרייה וכד', ייתכן כי עיצוב רשת הצל שמעל צריך להיות חופף לריצוף שנעשה או שונה ממנו. מומלץ לבדוק זאת כשאתם, כאנשי רכש, נמצאים בפארק ובודקים מה הכי מתאים. מומלץ לשתף בהחלטתכם משרדי אדריכלים בשירות המועצה ומומחי עיצוב נוף כדי לקבוע את זהותה הסופית של רשת צל בכל מקום בו היא נדרשת להצבה.
 
 

חפשו את האלמנטים היצירתיים ביותר ברשת שלכם

 
מתיחות מעוצבות, צורות מעניינות של גג הרשת, כיווני אוויר וויסות אור בעיצובים וליטושים מיוחדים, ועוד. חשוב ליישם בחירה מוצלחת של רשתות צל, כזו שתיצור רושם אדיר כאשר מתבוננים בה. רשת צל שמשדרת עוצמה שכזו תמשוך לגן או לפארק מבקרים רבים.
 

ממשו את הבחירה בהדמיית מחשב של חברת תשתיות לרשויות מקומיות

 
הדמיית מחשב זו תציג לכם מגוון רחב של רשתות צל לגנים ציבוריים. חשוב להיצמד לתוכנית אשר הגיתם בשלבים הקודמים של מאמר זה ולמצוא בקלות את רשת הצל המבוקשת. אם איתרתם אותה, אל תמהרו לאשר את הרכישה לפני שתקראו מהו הצבע המדויק של הגג, לעתים תמונה יכולה להטעות.