שולחנות קק"ל מעוצבים בשטחי העיר והמועצה

 
 
 
 
 
 
 
שולחנות קק"ל מורכבים משני ספסלים המונחים אחד מול השני שבמרכזם משטח שולחני מוגבה. בחלק מהדגמים ישנו גם גג הצללה מעל ההתקן. שולחנות קק"ל משמשים כפתרונות ישיבה בפארקים לא מרכזיים המשמשים שכונה קטנה בעיר, גינת כלבים ועוד. זהו פתרון ישיבה המשמש מעט משתמשים ברמה הלוקלית. מעוניינים לדעת כיצד לבחור אותו בהצלחה? במאמר זה אנו מספקים את כל הכלים שינתבו אתכם לשולחנות קק"ל מושלמים לכל מקום במועצה.
 
 

קבעו את המבנה המבוקש עבור שולחנות קק"ל

 
האם אותם שולחנות קק"ל יהיו מבוססים על גגון או על עמדת ישיבה בלבד? כיצד ייראה השולחן? טרפזי קלאסי? בעל מבנה מלבני סימטרי? חשוב לבוא עם תכנית מגובשת להצבת שולחנות קק"ל בפארקים ובגינות הקטנות בתחומי השיפוט שלכם, על מנת לספק לבאי הפארק את פתרון הישיבה המושלם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבעו את העיצוב של שולחנות קק"ל

 
שולחנות קק"ל ניתן לעצב בצבע העץ הטבעי של הספסלים והמשטח או להתבסס על גימור מודרני כמו לבן או שמנת. ניתן לבחור כל גוון אחר שמתכתב עם עיצוב המרחב. חשוב לבחון היטב כיצד נראה המרחב ומהן מטרות העיצוב שלכם. למשל, שולחנות קק"ל הממוקמים ליד פארק דשא בדרך כלל ייצבעו בצבע עץ, בעוד שולחנות הממוקמים ליד מקורות מים יגובשו בצבעים אחרים המתאימים יותר לאווירת המקום. חשוב לבוא עם תכנית עיצובית מלאה לקראת הבחירה המעשית של השולחן.
 
 

קבעו את מידות העובי ביחס לגודל המרחב

 
השולחן אינו רק פתרון ישיבה מעשי אלא רכיב עיצובי שישפיע על המרחב. מרחב לא גדול, כמו טיילת או שביל הליכה יצריך שולחן בעל מבנה דק בעוד שולחן שמוצב בפארק רחב שוליים צריך להיות עבה כדי לתת קונטרה עיצובית מתאימה למקום בו הוא מוצב.
 

ממשו את בחירת שולחנות קק"ל בחברת תשתיות לרשויות מקומיות

 
חברה זו מעמידה עבור לקוחותיה הדמיית מחשב באתר אינטרנט, ממנה ניתן לבחור שולחנות קק"ל. מומלץ לגשת לשלב זה לאחר שביצעתם את כל התכנונים המבניים והעיצוביים השונים והגעתם למסקנה לגבי מידות השולחן. בבחירה, חשוב לעבור על דפים ומפרטים כתובים ולא להסתפק במראה התמונה כדי להיות בטוחים שמה שמצאתם זה אכן מה שמתאים לתכנון העיצובי והמרחבי שלכם, ולא מדובר בתמונה עם פרטים מטעים.