תכנון הצבת ספסלים ברחבי תחומי המועצה

 
 
 
 
 
 
 
לא יהיה זה סוד לטעון כי הספסלים הם מהרהיטים המעוצבים ביותר בשטחי המועצה. לכן, אם אתם מתכננים את הצבתם, מאד מומלץ לדעת כיצד לעשות זאת ביעילות אך גם ביצירתיות רבה. במאמר נספק לכם את כל המידע כיצד להטמיע את הספסלים הדקורטיביים ביותר שגם יתאימו פונקציונאלית לשאיפות שלכם כמקבלי החלטות בעירייה או במועצה.
 
 

קבעו את מבני הספסלים

 
ספסלים יכולים להיות מבוססים על מבנה לאדם אחד, ל- 2 משתמשים או ל- 3 משתמשים. ספסלים רחבים מכך לרוב ישמשו למטרה אחרת שהיא לא מקום ישיבה בודד, למשל כחלק מגזיבו או פרגולה פנימית. ככל שהספסל הוא מוצר Standalone אלה הם מקומות הישיבה. בספסלים של 2-3 מקומות ניתן להתקין פרזול אמצעי המשמש כידיות למניעת שכיבה ממושכת וידיעה שעל ספסל זה ניתן רק לשבת.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

גבשו את עיצוב הספסלים

 
האם יהיו אלו ספסלי עץ או ספסלי מתכת? ואולי בכלל מתאימים לכם ספסלים משולבים, עם פרזול מתכתי על העץ? כיצד ייראו הספסלים? יגובשו בצבעים בהירים? כהים? חשוב לבחור את עיצובם של הספסלים בהתאם למראה הסביבה בה הם מוצבים. מומלץ להתייעץ עם משרדי אדריכלים מקצועיים בשירות העירייה או המועצה וגם עם מומחים מטעם חברת מכירת תשתיות למועצות מקומיות.
 
 

ודאו שעובי הספסלים שאתם מבקשים להציב מתאים ויזואלית למרחב

 
מרחב קטן יצריך ספסלים דקים ומרחב גדול יצריך ספסלים עבים כדי להימנע מעיצוב מעוות כאשר מתבוננים אל מול אותו מרחב מרחוק. חשוב להקפיד על כך כדי לא ליצור מראה מגושם של ספסל עבה במסדרון מעבר צר (פסג' או טיילת צרה מגודרת על ידי צמחים או גדר) או ספסל דק במרחב רחב היקף.
 

ממשו את בחירתכם בהדמיית מחשב של חברת תשתיות לרשויות מקומיות

 
הדמיית מחשב של חברה זו מספקת למשתמשים מגוון רחב של ספסלים למימוש בשטחי השיפוט שלהם בעיריות ובמועצות. הדמיית מחשב זו משרתת מהנדסים, יועצים, אנשי רכש מטעם מועצות, סגני ראשי עיר, ועוד. גשו לדגמים של הספסלים שתכננתם, אך בטרם בחירתם, ודאו שהצבע והגודל, העובי והעיצוב הכללי ברורים לכם. מומלץ לקרוא את המלל בדפיו של כל ספסל ולא להסתפק רק בתמונה המוצגת‚